Asfaltová střešní krytina šindel Foxy

Asfaltová střešní krytina šindel Foxy patří k novinkám v nabídce střešních šindelů Katepal. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny.

Asfaltová střešní krytina Foxy vyniká výborně na menších i větších střešních plochách a je proto univerzální střešní krytinou. Asfaltové střešní šindele Katepal Foxy se často využívají jako krytiny střešní na pergolu a střechy domů.

Střešní asfaltový šindel Foxy je stejně jako ostatní asfaltové střešní šindele katepal, SBS modifikovaný (bitumenový) a lepí se celoplošně.

Proti oxidovaným střešním šindelům, nabízí střešní šindel asfaltový dvojnásobnou životnost. Katepal - kvalitní finské SBS modifikované šindele mají životnost 60 let se zárukou po dobu 30 let.

Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny.
Jedinečnost tvaru. Životnost 50-60 let....

294 Kč

Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny. Jedinečnost tvaru. Životnost 50-60 let. Modifikovaný šindel se zárukou 30 let.

294 Kč

Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny. Jedinečnost tvaru. Životnost 50-60 let. Modifikovaný...

294 Kč

Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem černého kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny a plastovou a přírodní břidlici. Jedinečnost...

284 Kč