Snížená cena!

Asfaltový střešní šindel Katepal Foxy - černý


Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem černého kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny a plastovou a přírodní břidlici. Jedinečnost tvaru. Záruka 30 let. Životnost 50-60 let. Cenově nejvýhodnější – AKCE ROKU !

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • balení 3 m²
  • 399 Kč

  • 359 Kč

  • 297 Kč bez DPH

Balení po 3 m?. Objednávejte ucelená balení!

Finský SBS modifikovaný asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL.

  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáFinské SBS modifikované šindele KATEPAL mají životnost 50-60 let
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáAsfaltové střešní šindele KATEPAL s vysokou zárukou 30 let
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáŠindele s dvojnásobnou životností oproti oxidovaným šindelům
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáKvalitní asfaltové střešní šindele KATEPAL za velmi rozumnou cenu

Asfaltový střešní šindel Foxy

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáŠindel Foxy se vyznačuje svým kosočtvercovým tvarem, jehož honosný vzhled umocňuje kombinace patřičné barvy a černého kameniva.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáŠindel Foxy vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáFoxy je střešní krytina určená k pokrytí naprosto všech typů střech a je jako jeden z mála bitumenových šindelů používán i v památkových zónách.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáDesign šindele Foxy byl vymýšlen s ohledem na množství střech s vláknocementovými krytinami, oproti kterým má celou řadu předností.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáStřešní šindel Foxy black - černá byl dokonce zvláště vyroben pro ČR a SR, kde jsou vláknocementové krytiny v černé barvě velice tradiční záležitostí.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáŠindel Foxy je tak převážně vhodný pro rekonstrukce starších eternitových střech, neboť vytváří perfektní imitaci těchto starších krytin a jejich současných nástupnic, tedy vláknocementových krytin.

Střešní asfaltový šindel Foxy je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaný a má celoplošné lepení.

Balení a pokládka střešního asfaltového šindele KATEPAL

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltového šindele vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 šindelů o rozměru 1 x 0,32 m.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáNominální tloušťka šindelových pásu v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových šindelů povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu šindele. Při výběru šindele, tedy není jeho tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované šindele mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových šindelů, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáŠindelové pásy jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní šindele před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáKaždý pás šindele se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - FOXY černáPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady.

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-10

Asfaltový střešní šindel Foxy snadno splňuje mé požadavky na kvalitu, a dlouhou životnost. Má dokonce záruku 30 let. Krytina má celoplošné SBS lepení. Jde o originální finský produkt, přívětivá je i jeho cena.
Pokládka byla snadná, doporučuji i ostatním zákazníkům, kteří hledají kvalitu, uvidím ještě jak bude vypadat za 20-30 let..

Známka 
2022-01-10

Produkt je silný a pevný, neláme se při manipulaci jako jiné šablony, rub je celoplošně lepicí, což je velkou přednosti tohoto produktu. S pokládkou i celkovým vzhledem jsem velice spokojen.

Známka 
2022-01-10

Snadné tvarování, klasický vzhled, záruka 30 let a kvalita asfaltového střešního šindele KATEPAL za velmi rozumnou cenu byly důvody, proč jsem zakoupil tuto krytinu. Vše je jak udávají na eshopu. Doručení i komunikace OK.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Asfaltový střešní šindel Katepal Foxy - černý

Asfaltový střešní šindel Katepal Foxy - černý

Foxy je novinkou v nabídce šindelů. Zaujme tvarem černého kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny a plastovou a přírodní břidlici. Jedinečnost tvaru. Záruka 30 let. Životnost 50-60 let. Cenově nejvýhodnější – AKCE ROKU !

Napsat recenzi

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. )....

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních...

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti...

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla...

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do šindele u střech s vyšším sklonem nebo u míst střech...

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy...

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie...

Spojovací materiál pro kotvení šindelových pásů. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Délka by...

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se...

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít šindelové...

Výlez je určen pro výstup na střešní plochu převážně u komínů. Okno je opatřeno 4 mm tlustým...

Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( anténní a jiné prostupy ). Plastový díl v černé...

Modifikovaný tavitelný spodní / střední pás pro skladby střech s nižším sklonem do 12°.

Mech stop KATEPAL K-10 odstraňuje mechy, lišejníky, řasy a zároveň zabraňuje jejich růstů....

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 12 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 14 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Sdílení:

Facebook Twitter