Snížená cena!

Asfaltový střešní šindel Katepal Rocky - uhlová čerň


Rocky je nejmodernějším typem v nabídce střešních šindelů KATEPAL. Vyniká atypickým tvarem a jednolitým černým vzhledem. Nejvýhodnější cena !
Modifikovaný šindel se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • balení 3 m²
  • 411 Kč

  • 370 Kč

  • 306 Kč bez DPH

Finský SBS modifikovaný asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL

  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňFinské SBS modifikované šindele KATEPAL mají životnost 50-60 let
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňAsfaltové střešní šindele KATEPAL s vysokou zárukou 30 let
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňŠindele s dvojnásobnou životností oproti oxidovaným šindelům
  • Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňKvalitní asfaltové střešní šindele KATEPAL za velmi rozumnou cenu

Asfaltový střešní šindel Rocky

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňTento typ šindele je často používán jako střešní krytina pro zastřešení starších rekonstruovaných střech, neboť jeho nepravidelné tvary minimalizují vyniknutí nerovnosti podkladu. Je vhodný pro nejhonosnější stavby s dlouhou životností.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňRocky je střešní krytina určená pro zastřešení domů s modernějším designem. Vyniká více u střech s většími plochami.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňRocky se vyznačuje přechodem z různých barev do černé a vytváří na střeše nepravidelné obdélníkové tvary.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňBitumenový šindel Rocky nepředstavuje i přes svůj členitý vzhled žádné zvláštnosti pří pokládce oproti ostatním typům šindele KATEPAL.

Střešní asfaltový šindel Rocky je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaný a má celoplošné lepení.

Balení a pokládka střešního asfaltového šindele KATEPAL

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltového šindele vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 šindelů o rozměru 1 x 0,32 m.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňNominální tloušťka šindelových pásu v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových šindelů povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu šindele. Při výběru šindele, tedy není jeho tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované šindele mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových šindelů, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňŠindelové pásy jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní šindele před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňKaždý pás šindele se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL - ROCKY úhlová čerňPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady. Kvalitní asfaltové střešní šindele za rozumnou cenu.

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-10

Asfaltový šindel Rocky jsme si vybrali na střechu našeho staršího rodinného domku hlavně pro jeho nízkou zátěž na náš krov, ale také pro rychlou a nenáročnou montáž. T
Velmi dobrá je přilnavost jednotlivých pásů, šindel skvěle kopíruje tvary střechy i její přechody - asi to dělá ta výborná finská kvalita. Oslovila nás i barevnost šindele. Odstín uhlovou čerň jsme zvolili proto, aby naše střecha ladila s okolím i k dalším prvkům.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Asfaltový střešní šindel Katepal Rocky - uhlová čerň

Asfaltový střešní šindel Katepal Rocky - uhlová čerň

Rocky je nejmodernějším typem v nabídce střešních šindelů KATEPAL. Vyniká atypickým tvarem a jednolitým černým vzhledem. Nejvýhodnější cena !
Modifikovaný šindel se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

Napsat recenzi

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. )....

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních...

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti...

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla...

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do šindele u střech s vyšším sklonem nebo u míst střech...

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy...

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie...

Spojovací materiál pro kotvení šindelových pásů. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Délka by...

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se...

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít šindelové...

Výlez je určen pro výstup na střešní plochu převážně u komínů. Okno je opatřeno 4 mm tlustým...

Sdílení:

Facebook Twitter