Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200


Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let!

  • SLEVA:   -10%

    82 Kč s DPH

  • 68 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    91 Kč

Cena zboží je za měrnou jednotku. VYBERTE JEDNOTKU k objednání. Cena bude přepočtena.

Role 15 x 1 m - 15 m2. Objednávají se ucelené role!

Skladem

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod šindelem po dobu jeho životnosti pracuje. Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako šindele Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ) čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Jedině v případě použití originálních podkladových vrstev dosáhnete maximální životnosti celého střešního pláště a taktéž Vám bude garantována maximální záruka 30 let.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Povrch této vrstvy je opatřen jemným křemičitým pískem, dodává se v rolích návinu 15 x 1 m. Tloušťka je 1,8 mm. Nosnou vložkou je sklotextílie, střední vrstvy jsou z SBS modifikovaného bitumenu a spodní strana je také opatřena jemným křemičitým pískem. Váha je 2,2 kg/m².

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (šindel ) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Tato lepenka je také vhodná na dřevěný záklop jako spodní vrstva pro střechy s nižším sklonem ( pod K-MS a K-PS ).

Alternativou tohoto produktu je KATEPAL LiteBase 500.

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Při použití tohoto výrobku garance 30-ti leté záruky!

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

Facebook Twitter