Snížená cena!

Hřebík lepenkový FeZn - kroužkový - KONVEX


Spojovací materiál pro kotvení šindelových pásů. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Délka by měla být volena tak, aby vždy bylo probito bednění. Nutný produkt – kotvící materiál!

  • SLEVA:   -10%

    135 Kč s DPH

  • 112 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    150 Kč

Skladem

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKSHřebíky mají ocelové jádro, které je zinkováno a také rozšířenou hlavu.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKSDélka spojovacího materiálu pro kotvení všech materiálů a prvků musí být volena tak, ať je vždy bednění probito skrze svou tloušťku, neboť díky změnám vlhkosti dochází k pracování dřeva (bobtnání x sesychání) a hřebíky, které nejsou probity mohou být vytlačovány.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKSPři konstrukci bednění z OSB desek, překližek či multifunkčních panelů je nutné používat speciálních hřebíků ( se šroubovicí apod. ).

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKSNámi dodávané hřebíky mají kroužkovou úpravu a riziko vysunutí s odstupem životnosti je tudíž minimální.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKSHřebíky jsou galvanizované ( FeZn ) a dodávají se v délkách 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Hřebíky jsou baleny po 2,5 a 5 kg. Pouze u délky 60 mm je navíc balení po 1 kg (tento typ hřebíků je totiž používán při aplikaci hřebenové krytí v případě instalace odvětrání střechy pomocí plastového hřebenového odvětrání (délka 1,2 m), které se musí při aplikaci hřebenového krytí probíjet skrze svůj průřez vysoký cca 35 mm).

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebík lepenkový FeZn – s 5° šroubovicí - BANKScca 0,08 kg/m² čisté plochy střechy.

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

Facebook Twitter