Podkladová fólie Katepal LiteBase 500


Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let.

  • SLEVA:   -10%

    72 Kč s DPH

  • 60 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    80 Kč

Cena zboží je za měrnou jednotku. VYBERTE JEDNOTKU k objednání. Cena bude přepočtena.

Role 25 x 1 m - 25 m². Objednávají se ucelené role!

Skladem

Katepal LiteBase 500 je hydroizolační fólie se samolepícími okraji.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod šindelem po dobu jeho životnosti pracuje.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako šindele Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ), čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Jedině v případě použití originálních podkladových vrstev dosáhnete maximální životnosti celého střešního pláště a taktéž Vám bude garantována maximální záruka 30 let.

Popis LiteBase 500:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Povrch je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m. Tloušťka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. Váha je 0,5 kg/m².

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (šindel) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.

Alternativou tohoto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Při použití tohoto výrobku garance 30-ti leté záruky!

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

Facebook Twitter