Snížená cena!

Hřebenové odvětrání (délka 1m)


Prvek určený pro nutné odvětrání střechy v jejím hřebenu. Jedná se o plastový díl délky 1 m v černé barvě, který je uvnitř opatřen sítí proti pronikání hmyzu do střešního prostoru. Potřebný produkt!

  • SLEVA:   -10%

    359 Kč s DPH

  • 297 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    399 Kč

Skladem

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)U šindelových střech musí být dodržena ventilace střešního pláště, neboť šindel vytváří na střeše naprosto nepropustnou vrstvu! Tyto odvětrávací prvky jsou tedy nutné, a to i pro střechy, které nemají obydlené podkroví. Odvětrávací plocha tohoto prvku je 335 cm². Tento prvek by měl být aplikován v celé délce hřebene, tak aby byla zajištěna funkční ventilace. Hřebenové odvětrání má na svých koncích ustavovací zámky a klade se stylem „na tupo“ vedle sebe v celé délce hřebene. Tento prvek by měl být prokotven / přišroubován k bednění a následně překryt hřebenovým krytím v barvě šindele, které musí být také prokotveno / přišroubováno k bednění. V případě, že laloky hřebenového krytí odstávají, doporučujeme je prolepit lepidly K-36, které naleznete v naší nabídce.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Pro instalaci hřebenového krytí přes tento prvek doporučujeme spolu s hřebenovým odvětráním nakoupit lepenkové hřebíky délky 60 mm, které se používají při aplikaci hřebenové krytí v případě instalace odvětrání střechy pomocí plastového hřebenového odvětrání (délka 1 m), které se musí při aplikaci hřebenového krytí probíjet skrze svůj průřez vysoký cca 35 mm.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Alternativou tohoto produktu je odvětrávací tvarovka T3, turbína Lomanco BIB 12, turbína Lomanco BIB 14.

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Celková délka hřebene / 1 bm = počet kusů hřebenového odvětrání zaokrouhlený směrem nahoru.

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

Facebook Twitter