Snížená cena! Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)

Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)


Prvek určený pro nutné odvětrání střechy v jejím hřebenu. Jedná se o plastový díl délky 1,2 m v černé barvě, který je uvnitř opatřen sítí proti pronikání hmyzu do střešního prostoru. Potřebný produkt!

  • SLEVA:   -10%

    382 Kč s DPH

  • 315 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    424 Kč

Skladem

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)U šindelových střech musí být dodržena ventilace střešního pláště, neboť šindel vytváří na střeše naprosto nepropustnou vrstvu! Tyto odvětrávací prvky jsou tedy nutné, a to i pro střechy, které nemají obydlené podkroví. Odvětrávací plocha tohoto prvku je 335 cm². Tento prvek by měl být aplikován v celé délce hřebene, tak aby byla zajištěna funkční ventilace. Hřebenové odvětrání má na svých koncích ustavovací zámky a klade se stylem „na tupo“ vedle sebe v celé délce hřebene. Tento prvek by měl být prokotven / přišroubován k bednění a následně překryt hřebenovým krytím v barvě šindele, které musí být také prokotveno / přišroubováno k bednění. V případě, že laloky hřebenového krytí odstávají, doporučujeme je prolepit lepidly K-36, které naleznete v naší nabídce.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Pro instalaci hřebenového krytí přes tento prvek doporučujeme spolu s hřebenovým odvětráním nakoupit lepenkové hřebíky délky 60 mm, které se používají při aplikaci hřebenové krytí v případě instalace odvětrání střechy pomocí plastového hřebenového odvětrání (délka 1,2 m), které se musí při aplikaci hřebenového krytí probíjet skrze svůj průřez vysoký cca 35 mm.

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Alternativou tohoto produktu je odvětrávací tvarovka T3, turbína Lomanco BIB 12, turbína Lomanco BIB 14.

Spotřeba:

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1,2m)Celková délka hřebene / 1,2 bm = počet kusů hřebenového odvětrání zaokrouhlený směrem nahoru.

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

FacebookGoogle+Twitter